BECHEM

معرفی کمپانی (شرکت) بخم Bechem

 

موسس شرکت بخم شخصی نیست جز ” کارل بخم ” Carl Bechem (1806-1891) که همانطور که در بالا نیز اشاره شد در سال 1834 این شرکت را تاسیس کرد. این شخص ابتدا در یک کار خانه نساجی کار می کرد و در این کارخانه به اهمینت روانکار ها پی برد. وی در سال 1828 به هگن آلمان مهاجرت کرد و پس از انجام مطالعات و تحقیقات مورد نظر ، در سال 1834 شرکت روغن صنعتی bechem را تاسیس کرد

کمپانی BECHEM بخم یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه روانکاری ویژه با کیفیت بالا و مایعات مناسب با فلز است. روغن BECHEM با توسعه روانکارها موجب افزایش عمر صنعت خودرو و ماشین آلات شده است و با بهینه سازی روند در عملیات فلز کاری موفق به افزایش طول عمر  قطعات، ماشین آلات و ابزار شده است.

محصولات روانکاری روغن بخم Bechem به طور قابل توجهی به موفقیت مشتریان این شرکت کمک کرده است.

با بیان راه حل های روانکاری، روغن BECHEM نه تنها با چالش های امروز مواجه می شود، بلکه استانداردهای کاربردی و تکنولوژی های روانکاری آینده را نیز فراهم می کند.

نمونه هایی از محصولات بخم Beruforge 150، Berucoat MC، Berufluid و  Unopol AL هستند.

سایت های تولید و شبکه توزیع:

علاوه بر دفتر مرکزی در هگن، BECHEM دارای دو محل تولید دیگر در آلمان در Gardelegen-Mieste و Kierspe و همچنین در چین، هند و ایالات متحده آمریکا است. شبکه توزیع بخم با ۷۰ سایت تضمین عرضه محصولات شان به  همه کشورها در جهان است.

 

محصولات و کیفیت:

با انواع مختلفی از روان کننده های با عملکرد بالا از محصول استاندارد برای برنامه های معمولی تا محصول منحصر به فرد برای مشتری فردی، BECHEM تامین کننده برای همه صنایع، تجارت و تجارت است.

با انواع مختلفی از روان کننده های با عملکرد بالا از محصول استاندارد برای برنامه های معمولی تا محصول منحصر به فرد برای مشتری فردی، BECHEM تامین کننده برای همه صنایع، تجارت و تجارت است.

شرکت Bechem هدفش را این طور بیان کرده: “هدف ما این است که مشتریانمان را با محصولات با کیفیت بالا تامین کنیم و به طور همزمان استانداردهای بین المللی معتبر را رعایت کنیم. کیفیت محصولات ما با صدور گواهینامه مطابق با استاندارد خودرو IATF 16949 تایید شده استتاندارد خودرو IATF 16949 تایید شده است.”

شرکت سیال صنعت صدر این افتخار را دارد که می تواند محصولات تولید شرکت بخم Bechem را در کمترین بازده زمانی در اختیار شما قرار دهد.

عاملیت بهران و نماینده بیرینگ های SKF & FAG