SKF

معرفی شرکت اس کا اف SKF

کمپانی SKF از سال 1907 میلادی و بدنبال ابداع، طراحی و ساخت بالبیرینگ خود میزان دو ردیفه توسط یک مهندس که از بنیان گذاران و مدیر عامل این کمپانی بود، تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت از بدو تاسیس ، فعالیت خود را بر روی توسعه فنی و کیفی محصولات و خدمات خود و کاهش اثرات زیست محیطی محصولات تولیدی متمرکز نموده است که این امر منجر به رشد روز افزون ابداعات، محصولات جدید و استاندارد های جدید بسیاری در حوزه بیرینگ ها توسط این شرکت گردیده است.
شرکت SKF با تخصیص سرمایه قابل توجهی به بخش تحقیق و توسعه و همزمان تمرکز بر روی دستیابی به تکنولوژی های کارآمد توانسته است تا به پیشرو در بخش های مهندسی، مانیتوریگ وضعیت و پیش بینی و تشخیص خرابی تبدیل گردد.
این شرکت از تامین کنندگان جهانی پیشگام در ارائه محصولات و خدمات در حوزه بیرینگ، آب بندها، مکاترونیک، خدمات مهندسی و سیستم های روانکاری است. که حوزه خدمات شامل پشتیبانی فنی، سرویس تعمیر و نگهداری، مانیتورینگ وضعیت و آموزش است. محصولات این شرکت را می توان در سه بخش صنعتی، خودرویی و خدماتی دسته بندی نمود.

شرکت SKF در پاسخ به نیاز غایی مشتریان به تولید بیشتر با توقفات کمتر توانسته است دانش و تجربه خود را با آخرین تکنولوژی ها در هم آمیخته و طیف وسیعی از خدمات و محصولات را ارائه نماید و حتی برای نیازهای خاص مشتریان خود نیز راه حل پیدا کند.
متخصصان این شرکت در سال 1915 میلادی بلبیرینگ های تک ردیفه با شیار جازنی ساچمه، در سال 1919 رولربیرینگ های استوانه ای و بدنبال آن در سال 1939 میلادی رولربیرینگ های استوانه ای کف گرد را ابداع و به صنعت ارائه نمودند. در سال 1972 میلادی ایده بیرینگ های HUB که نوعی رولربیرینگ تماس زاویه ای دو ردیفه است توسط این شرکت ارایه و این محصول وارد عرصه تولیدات صنعتی گردید.
در سال 1995 میلادی رولربیرینگ های توریدال یا CARB که تحولی در صنعت بلبیرینگ بشمار می رود توسط متخصصان شرکت SKF تولید و ساخته شد. در مسیر توسعه و بهبود بیرینگ ها متخصصان این شرکت در سال 1999 میلادی کلاس جدیدی از بلبیرینگ ها و رولربیرینگ ها بنام بیرینگ های اکسپلورر که دارای عملکرد بهتری از نظر سر و صدا، ارتعاش، عمر و پایداری ابعادی، ظرفیت حمل بار دینامیکی و تولید حرارت هستند، را ابداع و به بازار ارائه نمودند.

شرکت SKF در حال حاضر دارای بیش از 103 کارخانه در 24 کشور در سراسر جهان است و محصولات و خدمات خود را توسط بیش از 15000 فروشگاه و نمایندگی رسمی خود بصورت مستقیم و بی واسطه به مشتریان عرضه می نماید.
این شرکت دارای گواهینامه ها و استاندارد های بین المللی ISO 14001، OHSAS 18001، ISO 9000 و QS 9000 است.

ما در شرکت سیال صنعت صدر بعنوان یکی از پرسابقه ترین فروشندگان شرکت SKF کلیه محصولات و خدمات این شرکت را به مشتریان خود ارائه می دهیم. جهت اطلاع از مشخصات فنی و قیمت محصولات با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

عاملیت بهران و نماینده بیرینگ های SKF & FAG