NACHI

شرکت Nachi-Fujikoshi که با نام تجاری Nachi به شهرت رسیده است، یک شرکت ژاپنی است که در زمینه تولید ربات های صنعتی، ابزار و ماشین آلات و همچنین تجهیزات کاربردی اعم از انواع بلبرینگ ها و رولبرینگ ها شناخته می شود. این شرکت از ژانویه 2014 به بیش از 50 شرکت تابعه (22 تا داخلی و 28 تا خارج از ژاپن) رسیده است.

فلسفه شرکت NACHI از زبان موسس

خلاقیت – تجارت بدون ایجاد خلاقیت فایده ای ندارد؛ رویای امروز فردای بهتر است. تولید باعث ایجاد اختلاف نظر می شود. با رفع چنین اختلافاتی، پیشرفت تضمین می شود.

تلاش – با تلاش موانع را پشت سر بگذارید. به کار های دشوار اولویت دهید و وقتی کار نیمه تمام شد هرگز تسلیم نشوید.

جهانی شدن – جهان بازار شماست. اعتماد مردم دنیا را جلب کنید. محصولات با کیفیت را با هزینه مناسب عرضه کنید.

قدردانی – همیشه از آنچه اطرافیان برای شما انجام می دهند قدردانی کنید. به جامعه خدمت کنید تا مهر خود را نسبت به شما تکرار کنند.

محصولات کمپانی ناچی NACHI

– ماشین آلات چرخه تولید :

شرکت ناچی هدف تولید ماشین آلات با کارآیی و سرعت بالا را تحقق می بخشد و کلیه فرآیندها را مطابق با محیط گسترده استفاده از محصول انجام می دهد. در زمینه روباتیک، بر اساس دستاوردهای قابل توجه در جوشکاری نقطه ای، این شرکت روبات هایی را برای جوشکاری قوس، نقاشی، کنترل و اتوماسیون عرضه می کند.

– عرضه تجهیزات کاربردی :

بیرینگ و تجهیزات هیدرولیک از اجزای اساسی هستند که عملکرد مهمی در خودرو، راه آهن، ماشین آلات ساختمانی، ابزارها و تجهیزات الکتریکی و سایر وسایل دارند. مؤلفه های ناچی ایمنی، اتکا و پایداری را حفظ می کند و از کارایی بالا، وزن و حجم کمتر و همچنین با دوام بودن برخوردار هستند.

– مواد و متریال ها :

گروه ناچی متمرکز بر تولید ابزار فولادی پر سرعت است و مواد اولیه با کیفیتی را برای زمینه های مختلف مربوط به ابزار، اتومبیل، الکترونیک و ارتباطات فراهم می کند. این گروه همچنین در حال تحقیق در زمینه کوره های صنعتی و میادین پوشش و استفاده از مواد پیشرفته و ترمو تکنولوژی برای ارائه محصولات با کیفیت تر به مشتریان است.

تاریخچه کمپانی NACHI

شرکت ناچی (NACHI-FUJIKOSHI) در دسامبر سال 1928 تحت عنوان سازنده ابزارآلات در شهر تویاما در ژاپن بر اساس فلسفه بنیانگذار آن کوهی ایمورا (Kohki Imura) مبنی بر اینکه “افزایش توانایی تولید داخلی ماشین آلات برای توسعه صنعت ماشین آلات ژاپن اساسی است” تاسیس شد. ده سال بعد از تاسیس، شرکت یک کارخانه فولادی را راه اندازی کرده و سیستم تولید یکپارچه ای را عرضه کرد که ابعادی از فراهم کردن مواد اولیه تا محصول نهایی را پوشش می داد.

 کوهی ایمورا موسس کمپانی NACHI :

کارخانه سپس عملیات تولید خود را در زمینه ابزار و بلبرینگ بر اساس مواد با کیفیت خود گسترش داد. هیچ شرکت دیگری در جهان تا این حد درگیر افزایش کیفیت تولید تجهیزات ماشینی مانند ابزار، ربات ها، بیرینگ ها، تجهیزات هیدرولیک و مواد اولیه نیست.

شرکت صنعتی بازرگانی سیال صنعت عرضه کننده محصولات برند ژاپنی NACHI بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

عاملیت بهران و نماینده بیرینگ های SKF & FAG