TIMKEN

شرکت آمریکایی تیمکن (Timken) تولید کننده بیرینگ ها و اجزای مربوط به آن است که در 33 کشور جهان فعالیت دارد. برند Timken در حال حاضر بر گسترش رهبری جهانی خود در رولبرینگ های مخروطی و افزایش عرضه بیرینگ های صنعتی و محصولات و خدمات انتقال نیروی مکانیکی خود تمرکز دارد.

امروزه مهندسین Timken در زمینه تولید بیرینگ، درایوهای چرخ دنده، سیستم های روانکاری خودکار، تسمه ها، زنجیر های صنعتی، کوپلینگ و محصولات حرکت خطی فعالیت می کنند و طیفی از خدمات بازسازی و تعمیر پاورترین را ارائه می دهند.

دانش مهندسی Timken در متالورژی، تریبولوژی و انتقال نیرو در بیرینگ ها و سیستم های مرتبط برای بهبود اطمینان و کارآیی ماشین آلات در سراسر جهان کاربرد دارد.

معرفی برند TIMKEN از زبان خود

شركت Timken یکی از رهبران صنعتی جهان است كه با بیش از یک قرن دانش و نوآوری ، به طور مداوم اطمینان و کارآیی بلبرینگ و رولبرینگ و صنایع وابسته را برای پیشرفت جهان ارتقا می دهد. این شرکت با ناسا برای کشف اسرار سیاره مریخ نیز همکاری دارد.

فلسفه برند TIMKEN

ماموریت :

از دانش بروز برای پیشرفت بهتر صنایع جهان استفاده می کنیم.

چشم انداز:

به طور مداوم عملکرد، قابلیت اطمینان و کارایی را بهبود می بخشیم.

ارزش ها:

اخلاق و اتحاد، کیفیت، کار گروهی

تاریخچه بلبرینگ TIMKEN

در سال 1898، هنری تیمکن حق ثبت اختراع رولبرینگ مخروطی را به دست آورد و این شرکت را در سال 1899 تحت عنوان شرکت رولبرینگ محوری Timken در سنت لوئیس تاسیس کرد.

در سال 1901، هنگامی که صنعت خودروسازی بر صنعت کالسکه سازی غلبه کرد، این شرکت به ایالت اوهایو نقل مکان کرد. تیمکن و دو پسرش به دلیل نزدیکی به مراکز تولید خودروهای آمریکایی دیترویت و کلیولند و مراکز تولید فولاد آمریکا، این مکان را انتخاب کردند.

در سال 1917، این شرکت عملیات ساخت لوله و فولاد در اوهایو را برای کنترل بهتر بر روی فولاد مورد استفاده در بیرینگ خود شروع کرد. جنگ جهانی اول، تقاضا برای فولاد را افزایش داد و بر عرضه و قیمت آن در بازار تأثیر گذاشت.

تیمکن در اوایل دهه 1900 وارد بازارهای بین المللی شد و ابتدا مقدمات حضور خود را در بریتانیا، فرانسه و آلمان مهیا کرد. عملکرد رولبرینگ های مخروطی تیمکن در تجهیزات نظامی جنگ جهانی اول تأثیر خوبی بر بازار بیرینگ اروپا گذاشت. بعد از جنگ، بریتانیا به مقام شماره 2 در بازار جهانی تولید خودرو رسید و فرصتی را برای TIMKEN ایجاد کرد تا حضور خود را در بازار های اروپایی گسترش دهد.

در طول جنگ جهانی دوم، تولید تیمکن به طرز چشمگیری افزایش یافت تا بتواند همگام با تقاضای جنگ جلو برود. به عنوان مثال، هر ماشین جیپ ایالات متحده با استفاده از 24 بلبرینگ Timken ساخته شده بود. تیمکن برای بیش از 660000 جیپ ارتش آمریكا، بیش از 15.8 میلیون بیرینگ در طول جنگ تحویل داد. پس از جنگ، بخش عمده ای از ماشین آلات که تحت برنامه مارشال به اروپا منتقل شده بود، دارای بلبرینگ Timken بود که به تیمکن کمک می کرد تا در بازار بلبرینگ که رقبای اروپایی بر آن سلطه داشتند، حضور گسترده تری داشته باشند.

این شرکت ساختار شرکت خود را در سال 2014 تغییر داد. بخش تولید کننده بلبرینگ از بخش تولیدکننده فولاد جدا شد و در نتیجه دو شرکت مجزا پدید آمد. شرکت Timken به تولید بیرینگ ادامه می دهد، در حالی که TimkenSteel فولاد تولید می کند.

و اما …

شرکت صنعتی بازرگانی سیال صنعت عرضه کننده محصولات برند آمریکایی TIMKEN بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران سیال صنعت تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

عاملیت بهران و نماینده بیرینگ های SKF & FAG