NSK

شرکت NSK تولید کننده بیرینگ های کلاس جهانی و یکی از بزرگترین تولید کننده های بلبرینگ و رولبرینگ در ژاپن است. این شرکت بیرینگ های ماشین آلات صنعتی، ابزار دقت و اجزای سازنده خودرو را تولید می کند.

این شرکت در بورس اوراق بهادار توکیو فهرست شده است و بخشی از شاخص سهام Nikkei 225 است. شرکت NSK بیش از 144 مرکز در 29 کشور جهان دارد.

شرکت NKS با حدود 20000 کارمند شاغل در بیش از 64 کارخانه تولیدی، یک شبکه فناوری بزرگ در سراسر جهان را تشکیل می دهد. طبق آمار، این شرکت روزانه سه میلیون بیرینگ جدید می سازد (از بلبرینگ های مینیاتوری با قطر میلی متر تا بیرینگ های با قطر پنج متر).

معرفی برند NSK:

شرکت NSK در سال 1916 تأسیس شد و اولین بلبرینگ های ساخته شده در ژاپن را تولید كرد. از آن زمان، این شرکت پیشگام توسعه بیرینگ ها در ژاپن است و اکنون دامنه کاملی از بلبرینگ ها را ارائه می دهد و آنها را در سراسر جهان به فروش می رساند. بیرینگ NSK در رشد بسیاری از صنایع و پیشرفت فناوری مکانیکی کمک شایانی کرده است. اکنون، این شرکت بیشترین سهم از بازار بیرینگ در ژاپن را دارد و یکی از بزرگترین تأمین کنندگان بلبرینگ در جهان است.

این برند از تخصص خود در فناوری ماشین آلات که طی سال ها تولید بیرینگ حاصل شده است، برای تولید محصولات زیر استفاده می کند:

محصولات خودرو
ماشین آلات و ابزار دقت
محصولات مکاترونیک

شرکت NSK در نظر دارد تا تلاش های خود را به طور گسترده ای در سطح شرکت انجام دهد تا اطمینان حاصل کند فعالیت های تجاری کل شرکت به قوانین و مقررات مربوطه پایبند بوده و بر اساس مسئولیت های اجتماعی انجام می شود.

فلسفه برند NSK

شرکت NSK فلسفه خودش را اینگونه بیان می کند :

فلسفه شرکت NSK، دامنه فعالیت های تجاری، نحوه مشارکت در جامعه و هدف اصلی را تعریف می کند. در اصل، نوع شرکتی را که می خواهیم به آن دست پیدا کنیم توصیف می کند و به عنوان یک مرجع برای کلیه تصمیمات و اقدامات ما، به ویژه هنگامی که از مسیر صحیح پیش رو مطمئن نیستیم عمل می کند. فلسفه شرکت NSK شامل ارائه ایده عملیات، اصول مدیریتی، پیام مجموعه و عمل بر طبق گایدلاین ها است.

همانطور که در لوگو هم اشاره شد، پیام این مجموعه “مسئولیت پذیری و خلاقیت، حرکت و انعطاف پذیری” است.

تاریخچه برند NSK

در سال 1914، با همکاری تاکاهاشی کورکیو و تاکهیکو یاماگوچی، مجموعه ای با نام نیپون سیکو شکل گرفت و تولید تستی بیرینگ را پایه ریزی. پس از تغییرات فراوان، این شرکت دوباره در سال 1916 با عنوان NSK کار خود را در توکیوی ژاپن آغاز کرد و خیلی زود به یکی از بزرگترین تولید کنندگان بلبرینگ در ژاپن تبدیل شد. از آن سال تا سال 2016 که صدمین سالگرد تاسیس این شرکت بود، این برند در بیش از 29 کشور جهان مرکز تولیدی فعال دارد.

این برند از اوایل دهه 1960 در سطح جهان گسترش یافته است. این برند در سال 1962 یک دفتر فروش در آمریکا تاسیس کرد و به سرعت با تاسیس دفتر مرکزی، کارخانه، دفتر فروش و بخش های فناوری در سراسر آمریکا، اروپا، چین و آسیا و اقیانوس آرام دنبال شد. در سال های اخیر این شرکت دفاتر فروش جدیدی در روسیه و امارات افتتاح کرده، سایت های تولیدی خود را در چین گسترش داده و به اولین شرکت تولید کننده بیرینگ ژاپنی تبدیل شد که کارخانه ای را در مکزیک افتتاح کرد.

برند NSK در مراكز فناوری سراسر جهان فعالیت می كند تا بطور پویا به تحولات در محیط كسب و كار جهانی پاسخ دهد و به صورت انعطاف پذیر در خدمت مشتریان باشد.

شرکت صنعتی بازرگانی سیال صنعت عرضه کننده محصولات برند ژاپنی NSK بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

عاملیت بهران و نماینده بیرینگ های SKF & FAG