NTN

شرکت NTN یکی از برجسته ترین و بزرگترین تولید کننده های بیرینگ در ژاپن است. این شرکت یکی از بزرگترین صادرکنندگان محصولات کاهش دهنده اصطکاک مانند بلبرینگ و رولبرینگ به سراسر جهان است که طبق آمار سال 2018، بیش از 22 هزار کارمند در 220 مرکز و 33 کشور دارد.

به عنوان یک رهبر با کیفیت در صنعت، محصولات NTN توسط تعدادی از مشتریان صنعتی کلاس جهانی برای محصولاتشان در زمینه های خودرو، ریلی، ماشین آلات ساختمانی، جت و ابزار پزشکی انتخاب می شوند. محصولات NTN از بهبود صنایع در سراسر جهان پشتیبانی می کند.

معرفی کمپانی NTN از زبان خود

گروه NTN در تلاش است ضمن تحقیق و توسعه، تولید، بازاریابی و پشتیبانی فنی، محصولات و خدمات بهتری را ارائه دهد. NTN برای تقویت شبکه جهانی خود از برندهای برتر منطقه ای استفاده کرده است.

در اروپا، برند NTN-SNR در سال 2008 با ادغام NTN و SNR، بزرگترین تولید کننده بیرینگ در فرانسه تأسیس شد. اکنون NTN-SNR به عنوان رهبر بازار با بهره گیری از اثر هم افزایی حداکثری از نظر پیشرفت های فناوری، جغرافیایی و تجاری ، وضعیتی غیرقابل انکار را تضمین کرده است.

شرکت NTN آمریکا از زمان تاسیس در آمریکای شمالی در سال 1963، نقش مهمی در همکاری و توسعه برند های BCA و BOWER ایفا می کند.

NTN با متحد کردن تمام توان گروه برای دنبال کردن اثر هم افزایی بیشتر، سعی دارد به سرعت پاسخگوی نیازها و انتظارات مشتریان خود در سراسر جهان باشد.

فلسفه کمپانی NTN

بنیان گذاران NTN از زمان تاسیس آن در سال 1918 همواره به دنبال چالش و رقابت بودند و معتقد بودند با همکاری همه مجموعه می توانند باعث پیشرفت جامعه شوند. این عقیده در روح مجموعه NTN رخنه کرده و در بیش از 100 سال به کارمندان آن منتقل شده است.

به منظور عملی کردن فلسفه شرکت، کارمندان گروه بلبرینگ NTN طرز فکر و عملکردی که برای هدف گذاری استفاده می کنند را به عنوان سنگ بنای کار خود یاد می کنند. هدف آنها از به کار بردن فلسفه شرکت در کار خود این است که از طریق تخصص و خدمات فنی به حل مسائل اجتماعی جهانی کمک کنند و به یک جامعه صاف و پایدار دست یابند.

آنها برای فناوری جدید نیز فلسفه چیده اند که در زیر به آن اشاره شده است:

1. ایجاد فناوری اورجینال

2. ارائه فناوری برای ارزش افزوده و خدمات بیشتر مناسب برای هر مشتری و کاربر

3. بهبود سطح زندگی کارمندان، توزیع بازده منصفانه به سهام داران و سهم جامعه بر اساس رشد مداوم کار ما

4. ارتقا جهانی سازی و تشکیل سیستم های مدیریتی و سازمانی که برای NTN به عنوان یک شرکت برتر بین المللی ضروری است.

تاریخچه کمپانی NTN

کار گروه NTN از زمانی آغاز شد که یک مرد جوان در شهر کووانا، یک کارخانه فولادی تأسیس کرد و تحقیقات و ساخت بلبرینگ را در سال 1918 آغاز کرد. این شرکت تولید و فروش بیرینگ ها را با نام تجاری NTN از سال 1923 شروع کرد. NTN از صدمین سالگرد تاسیس خود را در سال 2018 جشن گرفت و طبق گفته کمپانی، تا 100 سال آینده نیز پیش خواهد رفت!

شرکت صنعتی بازرگانی سیال صنعت عرضه کننده محصولات برند ژاپنی NTN بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران سیال صنعت تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

عاملیت بهران و نماینده بیرینگ های SKF & FAG