IKO

برند IKO با 70 سال تجربه، محصولات با کیفیت بالا و تخصصی در زمینه رولبرینگ سوزنی، راهنمای حرکت خطی، ابزار دقت و تجهیزات کاربردی ماشین آلات تولید می کند.

این شرکت در بسیاری از محصولات خود، فناوری اختراع شده C-Lube را ارائه می دهد. این سیستم روانکاری داخلی باعث می شود محصولات تا 20 هزار کیلومتر و حتی بیشتر نیازی به روانکاری و نگهداری مجدد نداشته باشند.

معرفی محصولات برند IKO

راهنمای خطی (لینرگاید) :

راهنماهای حرکت خطی IKO اصطکاک حرکت خطی را در مکانیسم های موقعیت یابی ماشین آلات کاهش می دهد. مثالها شامل سیستم خطی و همچنین سیستم هدایت شفت مبتنی بر توپ زبانه دار است.

رولبرینگ سوزنی :

با داشتن سطح مقطع کم و ظرفیت بار بالا، رولبرینگ های سوزنی IKO حرکت چرخشی را اعمال می کنند و یک استوانه کوچک و سوزنی شکل را درون عنصر نورد قرار می دهد. از آنجا که این بیرینگ ها کوچک هستند، به کاهش اندازه کلی دستگاه کمک می کنند.

ابزار دقت :

ابزار موقعیت دقت درایو مستقیم با استفاده از ترکیب فناوری ماشین آلات دقت با الکترونیک، دارای بال اسکرو یا موتور تعبیه شده است.

فلسفه برند IKO

نوآوری :

کارمندان ما دائما در حال توسعه فناوری های جدید هستند.

دانش :

دانش فنی گسترده ما برای هر راه حل بهینه در هر موقعیتی اعمال می شود.

اصالت :

خلاقیت به ما این امکان را می دهد تا به طور مداوم عملکرد محصولات خود را بهبود بخشیم.

تاریخچه برند IKO

شرکت نیپون تامپسون در سال 1950 تاسیس شد و بیرینگ که بخش مهمی از ماشین آلات مختلف و تجهیزات مرتبط است را تولید و به فروش می رساند. این مجموعه تحت فلسفه “شرکت فناوری محور که به جامعه کمک می کند” شکل گرفت.

در سال 1963 نام تجاری IKO به عنوان برند برای این شرکت ثبت شد و سهام خود را در بخش دوم بورس اوراق بهادار توکیو قرار داد.

نام تجاری IKO مخفف نوآوری، دانش و اصالت است. در نیپون تامپسون، همه کارمندان ایده های موجود در این شرکت را به عنوان یک کد رفتاری در نظر می گیرند و از فناوری پیشرفته ای که اولین بار رولبرینگ سوزنی را در ژاپن با استفاده از تخصص داخلی ایجاد کرده است استفاده می کنند و محصولات باکیفیتی را در سراسر جهان ارائه می دهد.

شرکت صنعتی بازرگانی سیال صنعت عرضه کننده محصولات برند ژاپنی IKO بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

عاملیت بهران و نماینده بیرینگ های SKF & FAG