روغن صنعتی فوکس | FUCHS

FUCHS  در سال 1931 شخصی به نام دکتر فوکس در آلمان شرکت فوکس را بنیانگذاری کرد . این شرکت امروزه به عنوان بزرگترین تولید کننده ی روانساز در جهان است که محصولات خود را به بیش از 85 کشور در دنیا صادر می کند . این شرکت جهت توسعه و پیشرفت خود سرمایه گذاری مناسبی انجام داده است که در معرفی به روزترین و جدیدترین روانسازهای صنعتی و اتوموبیل در دنیا پیشتاز تمامی شرکت هاست .

روغن صنعتی فوکس FUCHS

با شرکت های خودروسازی معتبر دنیا مانند بی ام و , فولکس واگن , مرسدس – بنز , آئودی و .. همکاری می کند این شرکت ها قبل از این که محصولات خود را معرفی کنند ابتدا روانسازها و روغن های صنعتی مخصوص به خودرو را تولید می کنند سپس اقدام به عرضه محصولات فولکس می کنند و تقریبا بیش از 80 درصد خودورهایی که در این کارخانه جات تولید می شوند با روغن فوکس از کارخانه خارج می شوند . این شرکت با دارا بودن 10000 نوع محصول همیشه یک قدم از پیشگامان صنعت روغن سازی و روانسازی در دنیا جلوتر است . در این شرکت بیش از 5000 کارمند وجود دارد که مشغول به فعالیت هستند .

گریس و روغن صنعتی فوکس

اکنون بیش از 80 سال است که این شرکت بعنوان بزرگترین تولیدکننده مستقل روانساز روغنهای صنعتی و گریس در کل جهان شناخته میشود .

در حیطه تحقیق و توسعه این شرکت با سرمایه گذاری های مناسب خود همیشه در اختراع و معرفی تازه های سطوح کیفی و روغنهای صنعتی و روغنهای مخصوص در جهان حرف اول را می زند .

شرکت های معتبر خودرو چون شرکت bmw,man,audi,mersedes benz,Volkswagen پیش از اینکه محصولات خود را عرضه و معرفی کنند در مورد روانسازها و روغن های مورد استفاده در موتور خودروهای خود با شرکت فوکس همکاری میکنند. و در نهایت خودروهای این شرکتها با روغنهای فوکس وارد بازار فروش میشوند .

روغن فوکس با تنوع محصولات خود که بیش از10000 نوع روغن صنعتی میباشد برترین شرکت دنیا در صنعت روانسازی نام گرفته است .

معرفی محصولات شرکت فوکس

FUCHS TITAN

سری روانکارهای تیتان فوکس مختصص روانکاری اتومبیل , کارخانه جات , تجهیزات کشاورزی , اتوبوس کامیون و …

FUCHS SILIKOLENE

سری روانکارهای سیلکولن فوکس که مختص انواع موتورسیکلت ها میباشد .

محصولات صنعتی

FUCHS RENOLION

مختص روغن هیدرولیک و روغنهای دنده در صنعت میباشد.

محصولات مورد استفاده در مهندسی عمران

سری روغنهای رنوکست فوکسFUCHS RENOCAST مختص قالب گیری در ریخته گری بتن ها مورد استفاده قرارمی گیرند .

محصولات مورد استفاده در مهندسی مکانیک

.ECOCUTو ECOCOOL سری روغنهای اکوکات واکوکول فوکس مختص روانکاری فلزات مورد استفاده درتراشکاری و برشکاری TRENOIL  و FUCHS RENOFORM سری روانکارهای رنوفورم و ترنویل فوکس مختص خط تولید فلزات میباشد که در فرایند گرم و سرد به صورت نورد رسم یا فشار دادن بکار برده می شود.

آدرس وب سایت شرکت : www.fuchs.com

عاملیت بهران و نماینده بیرینگ های SKF & FAG