روغن صنعتی کلوبر | Kluber

کلوبر یک شرکت آلمانی است که در شهر مونیخ واقع شده است . این شرکت تولید کننده ی انواع روانکارها , روغن هیدرولیک , گریس ها , روغن دنده و .. است که محصولات خود را به سراسر جهان عرضه می کند . kluber طیف وسیعی از روغن ها و گریس ها را که تقریبا در حدود 2000 مدل روانکار است می رسد .

روغن صنعتی کلوبر  Kluber

بنیان گذار این شرکت شخصی بود به نام تئودور کلوبر که اولین فعالیت این شرکت را با تولید روغن معدنی آغاز کرد . و از سال 1990 به بعد به تولید انواع گریس , روغن صنعتی , روانکارهای تخصصی پرداخت . کلوبر یک شرکت نام آشنا برای همگان است که گریس های تخصصی اش را بارها شنده اید این شرکت توانسته است با ارئه گریس های تخصصی اش در عرصه صنعت جهانی شود .

کلوبر روغن صنعتی و روانکارهای خود را برای صنایعی چون راه آهن , خودرو سازی , پردازش و ساخت شیشه , پالت و کاغذ , پلاستیک و لاستیک , معادن , نفت و گاز , سیمان, نساجی , غذایی و دارویی تولید کرده است . و مهمتر از همه در ارتباط با گریس ها انواع روغن ها و گریس ها را در صنایع کمپروسور , یاتاقان ساده , زنجیر ها , دنده ها , دریچه و اتصالات , چرخ های دنده و .. را به بازارهای جهانی عرضه می کند . این شرکت توانسته است با سابقه ای در حدود 80 سال در حوزه ی تجهیزات و روغن ها و روانکارهای صنعتی از تامین کنده های اصلی گریس در جهان باشد .

شرکت کلوبر علاوه بر تولید محصول به کیفیت آن نیز دقت می کند تا محیط زیست را حفظ کند زیرا محصول بی کیفیت به محیط زیست ضرر می رساند . به همین علت است که کلوبر تلاش می کند تمامی تولیدات خود را بر انرژی های تجدید پذیر ارائه دهد تا از انتشار گازهای گلخانه ای جلوگیری کند .

محصولات کلوبر | kluber

انواع گریس ها

اسپری های روان کننده

روانکاری سح فلزی

واکس های روان کننده

روانکارهای صنعتی و انواع آن

مهارکننده ی خوردگی

کلوبر یک شرکت المانی است که مرکز آن در شهر مونیخ کشور آلمان واقع گردیده است. این شرکت به انگلیسی kluber  و به آلمانی Klüber  که جز بزرگ ترین تولیدکنندگان روانسازهای مختلف تخصصی ، گریس و روغن صنعتی می باشد که در صنایع متفاوتی می توان از آنها استفاده کرد. این شرکت روغن ها و گریس های صنعتی مختلفی را تولید میکند که میتواند گفت حدودا دو هزار مدل از روانکارهای تخصصی را تولید مینماید.

تولید روغن صنعتی، روانکارهای تخصصی و گریس ها توسط شرکت کلوبر از سال 1950 شروع شده است و البته تئودور کلوبر بنیان گذار این شرکت با تولید روغن معدنی در سال 1929 فعالیت خود را آغاز نمود.

شرکت کلوبر

کلوبر روغن صنعتی و روانکارهای خود را برای صنایع مختلفی مثل راه آهن، پردازش و ساخت شیشه، خودروسازی، پلاستیک و لاستیک، پالت و کاغذ، نساجی، غذایی، نفت و گاز، معادن و داروسازی تولید کرده است و البته از همه این موارد مهم تر گریسها و انواع روغن را در بازارهای جهانی در صنایع کمپرسور، زنجیرها، یاتاقان ساده، اتصالات و دریچه، چرخ های دنده عرضه کرده است. این شرکت بزرگ توانسته است جز تامین کننده های اصلی گریس در دنیا در حوزه های تجهیزات ازمایشگاهی و روانکارهای صنعتی و روغن ها باشد.

شرکت کلوبر افزون بر اینکه تلاش می کند تا محصولات با کیفیتی را تولید کند تا محیط زیست را حفظ کند چون محصولات بی کیفیت قطعا به محیط زیست ضرر می رسانند بلکه تلاش می کنند که همه ی تولیدهای شرکت خود بر انرژی های تجدید پذیر ارائه بدهند تا از انتشار گازهای گلخانه ی و زباله نیز جلوگیری می نماید.

محصولات شرکت کلوبر

– انواع گریس ها

– روانکاری های سطح فلزی

– اسپری های روان کننده

– روانکاریهای صنعتی و انواع آنها

– مهار کننده ی خوردگی

کلوبر محصولات مرغوبی را به مشتریان ارائه میدهد که البته باکیفیت نیز می باشند و همچنین استانداردهای مختلف را رعایت می کنند تا بتوانند استانداردها و گواهینامه های مختلف را دریافت کنند که البته موفق شده اند همچون استانداردهای ISO 9001 , ISO 1401 , TS 16949 و…

همچنین این شرکت در حوزه دارو غذا نیز موفق شده است تا گواهینامه ISO21469 را دریافت کنند. بهترین گریسها را میتوان گریس کلوبر دانست که در عرضه گریس این شرکت در دنیا پیشتاز شده است.

دقت داشته باشید که باید در امر انتخاب روغن و گریس ها به سراغ برندهای معتبر و مشهور در دنیا بروید و از برندهای نامعتبری که به دستگاه های شما ضرر می رسانند استفاده نکنید.

Kluber با ارائه محصولات مرغوب و با کیقیت و با رعایت استانداردها موفق به دریافت استانداردها و گواهینامه ها شده است . گواهینامه های استانداردی ISO 9001 , ISO 1401 , TS 16949 و ..

همچنین شرکت کلوبر در حوزه ی دارو و غذا موفق به دریافت گواهینامه ISO21469 شده است .

عاملیت بهران و نماینده بیرینگ های SKF & FAG